Serwis

Jesteśmy Autoryzowany Serwisem Husqvarna w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnym urządzeń Husqvarna, McCulloch, Gardena oraz innych marek reprezentowanych przez Husqvarna Group.

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych, popartych wiedzą techniczną oraz doświadczeniem.

Nasze indywidualne podejście do Klienta gwarantuje realizację naprawy lub przeglądu urządzenia na najwyższym poziomie.

Korzystając z naszego serwisu otrzymujesz wiele korzyści, popatrz na kilka z nich!

Dzięki regularnej i kompleksowej obsłudze technicznej wykonywanej przez wykwalifikowany personel zapewniamy optymalną wydajność maszyny przez cały okres jej użytkowania.

Stosując podczas przeglądów i napraw oryginalne części zamienne i akcesoria gwarantujemy dłuższy okres bezawaryjnej eksploatacji maszyny.

Wykonując weryfikację stanu technicznego zwracamy szczególną uwagę na elementy bezpieczeństwa produktu, dbając o Państwa zdrowie.

Elektroniczny System Zamawiania Części Zamiennych pozwala nam na szybkie określenie kosztów naprawy oraz przedstawienie dokładnej oferty dotyczącej usługi serwisowej.

Regularne uczestnictwo w szkoleniach i instruktażach pozwala nam na dokładną diagnostykę usterek i szybką naprawę.

Zalecane przez producenta i stosowane przez nas procedury dotyczące technologii weryfikacji i naprawy pozwalają na każdorazowe udzielenie gwarancji na wykonaną usługę.

Do każdej naprawy stosujemy pełną dokumentację, co pozwala nam dokładnie określić historię serwisowanych przez nas maszyn.

Odwiedź nas lub skontaktuj się z nami!